NIKOLA TESLA

Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

DIÁKOK

2021/2022. tanév

Tanulói névsor

Óvoda

Kis csoport

  1. Cicmilovic Milica

  2. Cvetkovic Dániel

  3. Galli Izabella

  4. Ganter Vera

  5. Mitrovic Aleksa

  6. Mitrovic Iris

  7. Nagy Dóray Gvendolin

  8. Perisic Dasa

  9. Pocuca Anastasija

  10. Skenderija Kristóf

Középső csoport

  1. Ganter Vid

  2. Horváth Miklós Barna

  3. Jovanovic Marjan

  4. Kiss-Bálványossy Iván

  5. Poór Zsófia Márta

  6. Stevin Száva

  7. Stevin Szergej

  8. Tamis Jelena

  9. Tóth Mirko

  10. Vojnic Petra

  11. Vujic Milos

  12. Zivkovic Stefan

Nagy csoport

  1. Skenderija Márko

  2. Vitanovic Marko Elek

  3. Andjelic Dusan

  4. Balogh Panna

  5. Boross-Korossy Bánk Tamás

  6. Breier Stefan

  7. Esibe Alexander

  8. Galli Márk

  9. Gálity Nebojsa

  10. Gázsity Deján

  11. Ivanov Plamen Dragomir

  12. Malovic Vanja

  13. Misic Angéla

  14. Sepsey István Gergely

  15. Tatalovity Stefano

  16. Sremcevic Ana

  17. Sremcevic Mila

 

 

Általános Iskola

1. osztály

  1. Alexov Jelena

  2. Benefi Márkó

  3. Colovic Nola

  4. Dovzhenok Karolina

  5. Fekete Liza Hanna

  6. Gál Kristóf

  7. Mitric Sznezsana Jelena

  8. Nikolic David

  9. Nikolic Katarina

  10. Orova Levente

  11. Pauljevic Mladen

  12. Perisic Lola

  13. Pocuca Tatjana

  14. Poór Benedek Lajos

  15. Radovanovic Eva

  16. Vujic Nevena

 

2. osztály 

  1. Badonics Mila

  2. Bajor Gergő Benedek

  3. Dragojlovics Simeona

  4. Galli Olívia

  5. Gázsity Dusán

  6. Markez Matija

  7. Misic Olivér

  8. Mitrovic Vuk

  9. Orova Csenge

  10. Petkovic Vigor

  11. Radojkovic Lena

  12. Rozmis Roland Mihály

  13. Tolnay-Tóth Lőrinc

  14. Vujovic Eva

  15. Vujovic Tara

 

3. osztály

  1. Balatinácz Divna

  2. Bozovic Teodora

  3. Budai Sofia

  4. Fekete Mia Korina

  5. Jovanovic Sofija

  6. Jovetic Dusan

  7. Kljajic Vuk

  8. Marinkov Nikola

  9. Mudric Milos

  10. Nádházi Dragan

  11. Nagy Kamilla Léna

  12. Nenadic Aleksa

  13. Radisavljevic Lena

  14. Radovanovic Angelina

  15. Temesvári Bálint

  16. Terényi Tamás

  17. Vignjevic Andrea

  18. Vislavski Damjan

  19. Vujakovic Konstantin

 

4. osztály

  1. Benkovics Marián Benő

  2. Boros-Korossy Gergely

  3. Bosnyák Mila

  4. Breti Leonardo

  5. Cocaj Erblin

  6. Dovzhenok Ivan

  7. Dragojlovics Danica

  8. Einwachter Írisz

  9. Kamber Maksim

  10. Misic Lázár

  11. Nagy Zorka

  12. Nikic Matija

  13. Pajvancic Isidora

  14. Puskás Márkó

  15. Rácz-Kajtár Soma

  16. Radovanovic Mila

  17. Sági Lorina

  18. Sepsey Katalin Sára

  19. Szabó Rácz Emil

 

5. osztály

  1. Apáthy Alíz

  2. Apjok Péter

  3. Basovic Ajsa

  4. Benefi Uros

  5. Colovic Lana

  6. Cukic Masa

  7. Hornyák Péter Alex

  8. Jovanovic Nina

  9. Kiss David

  10. Kosznovszki Péter

  11. Marjanovic Nikola

  12. Milovancevic Andela

  13. Orova Lilla

  14. Pozder Natalija

  15. Radisavljevic Anton

  16. Radisavljevic Paul

  17. Radovanovic Hanna

  18. Szimics Lena

  19. Terényi Dóra

  20. Vágvölgyi Izabella

  21. Vasiljkovic Alec

  22. Vislavski Uros

  23. Vukmir Elena

 

6. osztály 

  1. Andjelic Nemanja

  2. Bajor Emese Kinga

  3. Brnovic Marko

  4. Cocaj Milot

  5. Czipóth Tiján

  6. Gruncsity Barnabás

  7. Kamber Teodora

  8. Krajnak Silvoza Jovan Oliver

  9. Montoro Marjanovic Filip

  10. Pajvancic Damjan

  11. Sepsey Zsófia Júlianna

  12. Simonovic Stefan

  13. Stevchevska Olja

  14. Szántó Milán

  15. Taskova Iva

  16. Temesvári Hanna

  17. Vasilejvic Andrej

  18. Vasiljevic Lea

 

7. osztály 

  1. Agatics Deján

  2. Andresz Tamás Rudolf

  3. Babic Franka

  4. Bacsó Boglárka

  5. Balazevic Andrej

  6. Dragojlovics Milesa

  7. Höning Jelena

  8. Ilankovic Teodora

  9. Ivanov Angelosz

  10. Jivici Teodora

  11. Jovetic Danilo

  12. Kemény-Savovic Milán

  13. Kemény-Savovic Nina

  14. Krstic Aleksija

  15. Mekterovic Melentije

  16. Mekterovic Vid

  17. Miljevic Bogdan

  18. Miljevic Mila

  19. Mudric Marko

  20. Nagy Viola Tamara

  21. Nedeljkovic Marko

  22. Ostoici Stefan

  23. Pantelic Sara

  24. Sremcevic Zora

  25. Szimics Natasa

  26. Tolnay-Tóth Vince

  27. Vukovits Radmila

  28. Vukovits Sanja

 

8. osztály 

  1. Andric Matija

  2. Apjok Laura

  3. Belic Minja

  4. Bogdán Nenád

  5. Breier Laura

  6. Budai Emma Mária

  7. Dahhan Sara

  8. Dragas Veljko

  9. Gyene Csenge

  10. Jaksity Milos

  11. Markez Bogdan

  12. Marovic Ivo

  13. Nedeljkovic Nemanja

  14. Nikic Ina

  15. Pocuca Teodora

  16. Pozder Milla

  17. Radovanovic Marta

  18. Stefanovic Filip

  19. Szemler Krína Flóra

  20. Szoboszlai Filip

  21. Vuleta Nina

9 nyelvi előkészítő osztály 

  1. Aladzsits-Milus Lola

  2. Alexov Deján

  3. Bodor Ivána

  4. Gombkötő Andrej

  5. Karácsonyi Eléna

  6. Mandic Vukan

  7. Radulovic Aljosa

  8. Roklicer Viktoria

  9. Stajnfeld Hana

  10. Szilágyi Soma Andor

  11. Tomasevic Jovana

  12. Tomasevic Milica

  13. Trifunovic Balsa

  14. Vajda Mihájló

 

9/a osztály

  1. Andjelic Uros

  2. Arsenovic Katarina

  3. Babic Borna

  4. Bácsi Péter Lázár

  5. Bahus Karolina

  6. Benkovics Ödön Zénó

  7. Cukic Lana

  8. Csánity Mátyás

  9. Dincic Aleksandra

  10. Dzalto Iván

  11. Golic Teodora

  12. Jovanovic Izidóra

  13. Keszár Emma

  14. Kovacevic Ilija

  15. Krivokapic Helena

  16. Manic Andjela

  17. Markovic Dejan

  18. Markulik Kende

  19. Marovic Irina

  20. Miladinov Anna

  21. Milovanovic Milos

  22. Pandurov Matija

  23. Pavlovic Petar

  24. Plóderer Milán András

  25. Rácz-Kajtár Iringó

  26. Sabovic Veljko

  27. Stojev Andjela

  28. Szabó Rácz Albert

  29. Szokola Ena

  30. Tóth Eszter

  31. Vasiljkovic Oliver

  32. Vastag Ivett

  33. Verikios Katarina

  34. Zubac Marija

 

9/b osztály 

  1. Cvijanovic Tijana

  2. Djordevic Djorde

  3. Ilic Sofia

  4. Kovacevic Sofija

  5. Levang Lazar

  6. Macanovic Pavle

  7. Maravic Nikola

  8. Mihaljica Lena

  9. Milovic Vera

  10. Miodragovic Jovana

  11. Miodragovic Tamara

  12. Narancic Irina

  13. Novakovic Anastasija

  14. Pandzic Uros

  15. Panovski Dunja

  16. Pantic Ana

  17. Parezanovic Marija Ana

  18. Petkovic Andela

  19. Petrovic Dorde

  20. Radojevic Pavle

  21. Radosavljevic Uros

  22. Radosevic Anja

  23. Rakic Stasa

  24. Sarac Teodor

  25. Saric Lena

  26. Simic Aleksa

  27. Stepanovic Tara

  28. Tisma Uros

  29. Tomic Anastasija

  30. Vujanic Luka

  31. Zec Una

  32. Ziric Jelena

  33. Zoroe Mina

 

9/c osztály 

  1. Adamovic Danica

  2. Aksentijevic Martina

  3. Babic Tasa

  4. Bandulaja Jovana

  5. Beljin Pavle

  6. Benovic Rastko

  7. Bodiroza Katarina

  8. Coric Una

  9. Cuk Bogdan

  10. Cvijanovic Aleksandra

  11. Damnjanovic Konstantin

  12. Gavrilovic Sara

  13. Gilanji Hana

  14. Grujic Ena

  15. Guduric Sara

  16. Ilic Dunja

  17. Jasic Luka

  18. Jovanovic Lina

  19. Kacavenda Nina

  20. Knezevic Mateja

  21. Kovacevic Jana

  22. Lazovic Mateja

  23. Ljubojevic Veljko

  24. Malovic Mia

  25. Mernjik Uros

  26. Popovic Ilija

  27. Simic Marko

  28. Stojanovic Nikola

  29. Tanaskovic Anja

  30. Tisma Marko

  31. Vasiljevic Tisa

10/a osztály 

  1. Áschin Virág

  2. Bencic Anastasija

  3. Bogdán Nikola

  4. Calic Marko

  5. Csonka Lea

  6. Dér Alexandra

  7. Eric Irina

  8. Feke Bálint László

  9. Gyurity Lázár

  10. Ivanica Tádeusz

  11. Ivanov Angeliki

  12. Jaksic Radivoje

  13. Jungic David

  14. Kovacevic Sara

  15. Krkelic Luka

  16. Lajkó Péter

  17. Malogajski Tia

  18. Markovic Alexander

  19. Marovic Petar

  20. Matic Maja

  21. Milicevic Nikola

  22. Pajvancic Magdalena

  23. Popov Sztefanov Kamen

  24. Szabó Rácz Maxim

  25. Szemler Bogdán Zalán

  26. Tolic Stefan

  27. Varga Boglárka Réka

  28. Veliu Adelina

10/ b osztály

  1. Bobic Marko

  2. Bugarcic Djurdje

  3. Gruncsity Milán

  4. Ilijevski Nastasija

  5. Isakov Milica

  6. Katanic Marina

  7. Knezevic Andrej

  8. Kostic Luka

  9. Kovjanic Marija

  10. Kustudic Petar

  11. Mijajlovic Aleksa

  12. Majdandzic Tijana

  13. Montoro Marjanovic Stefan

  14. Nenadov Lara

  15. Nenadov Nadja

  16. Nikolic Anastasija

  17. Ostoici Sara

  18. Parmacevic Luka

  19. Pavlovic Sara

  20. Perisic Matija

  21. Petrovic Dimitrije

  22. Pivac Nemanja

  23. Radenovic Dusan

  24. Rajovic Filip

  25. Renovica Katarina

  26. Rnic Marija

  27. Sankovic Antonija

  28. Sosic Jana

  29. Taskov Nikola

  30. Todorovic Iva

  31. Topai Ivan

  32. Trifunovic Milos

  33. Voganjac Ivana

  34. Vorgic Lea

 

10/c osztály 

  1. Aksentijevic Luka

  2. Alijevic Janko

  3. Andjelic Petar

  4. Bojanic Dorotea

  5. Bradic Vuk

  6. Bucko Tatjana

  7. Conic Milana

  8. Crnomarkovic Todor

  9. Djordjevic Andrej

  10. Dragacevac Dubravka

  11. Dragas Vuk

  12. Janjic Nikolina

  13. Jevdjenic Kristina

  14. Kasanski Katarina

  15. Kocka Uros

  16. Kojic Dunja

  17. Kostadinovic Andjela

  18. Lisanin Lena

  19. Pandurevic Vladimir

  20. Paunovic Sara

  21. Popovic Mina

  22. Prelevic Petar

  23. Radivojevic Katarina

  24. Radivojsa Nadja

  25. Rakic Mia

  26. Ril Andrej

  27. Rosic Nikola

  28. Rozmaric Marija

  29. Tamburic Ivona

  30. Terzic Djordje

  31. Tomovic Tara

  32. Vujcic Andjelija

  33. Zunic Mladen

 

11/a osztály 

  1. Barna Anja

  2. Bite Maja

  3. Csobán Darinka

  4. Ember Léna Szofi

  5. Endrődi Viktória

  6. Földi Milán

  7. Görög Hanna

  8. Karácsonyi Katarina

  9. Kosznovszki Szuzana

  10. Lazic Ksenija

  11. Misljenovic Boján

  12. Perjési Marko

  13. Sajó Zsombor Zoltán

  14. Sokcic Nikolina

  15. Szabó Pál

  16. Tapiska Mihajlo

  17. Tyoszity Branka

  18. Vidovic Bojan

  19. Zebardast Najjar Dolores

  20. Zekanovic Strahinja

 

11/b osztály 

  1. Bukvic Anastasija

  2. Drakulic Dimitrije

  3. Dulic Ema

  4. Garabandic Katarina

  5. Ilic Milica

  6. Jovanovic Mia

  7. Kovacevic Kosta

  8. Krcic Senka

  9. Miljkovic Uros

  10. Mrdalj Veljko

  11. Nikoletic Milana

  12. Radenovic Petar

  13. Radinovic Tara

  14. Radulaski Jana

  15. Redzovic Luka

  16. Rosic Aleksa

  17. Sabotic Damir

  18. Stojkovic Luka

  19. Tegeltija Aleksandra

  20. Tilger Lazar

  21. Tomic Natalija

  22. Trsic Aleksa

  23. Vasic David

  24. Vasic Jana

  25. Vujovic Milos

  26. Vuksanovic Maksim

  27. Zivkovic Ivona

  28. Zivojnovic Jasna

 

11/c osztály 

  1. Aleksic Filip

  2. Barsonj Denis

  3. Bjelica Una

  4. Blagojevic Mateja

  5. Colovic Jana

  6. Cvetanovic Ivona

  7. Dukic Luna

  8. Dulac Luka

  9. Grgovski Sofija

  10. Jakovljevic Katarina

  11. Jakovljevic Una

  12. Jeremic Marija

  13. Jocic Miljana

  14. Josic Dunja

  15. Jovic Stevan

  16. Kapicic Marija

  17. Miletic Andela

  18. Pavlovic Vasilisa

  19. Radin Teodora

  20. Radovic Andrej

  21. Simic Branko

  22. Skoric Andjela

  23. Stankovic Dunja

  24. Stevovic Iva

  25. Torbica Jovan

  26. Vujovic Ljubisa

  27. Zaric Iva

  28. Zivulovic Sofija

  29. Zukovic Natalija

 

12/a osztály 

  1. Bahus László

  2. Balassa Éva

  3. Bata Barnabás

  4. Benic Alen

  5. Blecic Marina

  6. Buligovic Rudolf

  7. Coric Mia

  8. Csollák Márkó Ámor

  9. Dragin Nela

  10. Dzigurski Angelina

  11. Fürstner Korina

  12. Gombkötő Andela

  13. Hajnal Milos

  14. Hrvacanin Ivan

  15. Ibrahim Nadia

  16. Jelencsics Zóra

  17. Jokic Markó

  18. Krivokapic Bjanka

  19. Krunity Karina

  20. Lajkó Krisztina

  21. Mejic Miona

  22. Milosevic Matea

  23. Papp Tamara

  24. Petrovic Jovan

  25. Plank Márko

  26. Prcic Milena

  27. Trisic Enola

  28. Uracs Patrik

  29. Vasiljkovic Isidora

  30. Vér Milica

  31. Vidak Stevan

12/b osztály

  1. Banjac Danilo

  2. Cubrilovic Sofija

  3. Dindic Vukasin

  4. Dobric Minja

  5. Drakulic Vladimir

  6. Duric Mirjana

  7. Grujic Katarina

  8. Hajcunk Anastasija

  9. Hegedis Matija

  10. Jovanovic Marija

  11. Juric Dunja

  12. Kovacevic Anastasija

  13. Krkljes Vukasin

  14. Radovanovic Sofija

  15. Redzovic Anja

  16. Renovica Danka

  17. Sekulic Aleksandra

  18. Sekulic Jovana 

  19. Sipcic Luka

  20. Stanisic Uros

  21. Stojanovic Petra

  22. Tadic Jelena

  23. Tadic Tina

  24. Tatic Lena

  25. Terzic Tamara

  26. Vukmir Angela

 

12/c osztály

  1. Azirovic Srna

  2. Balic Ljiljana

  3. Brkljac Adrijana

  4. Cabo Sergej

  5. Dragovic Kosta

  6. Madzarac Teodora

  7. Marcetic Ana

  8. Milic Milan

  9. Milinkovic Nikola

  10. Milovic Tatjana

  11. Miodrag Dunja

  12. Nikolic Nina

  13. Pinter Barbara

  14. Popovic Sara

  15. Radosevic Ognjen

  16. Rajovic Nevena

  17. Raskovic Milica

  18. Samokovlija Sara

  19. Sekulic Jovana

  20. Stulic Marko

  21. Svrdlin Masa

  22. Topic Andela

  23. Ulemek Natasa

  24. Utornik Tara

  25. Velcek Milica

Tagintézményi óvodák és általános iskolák

tanulói névsora a 2021/2022. tanévre

Óvoda - Szeged

 

Kis csoport

 

  1. Bozóki Ádám Attila

  2. Covic Ivona

  3. Csonka-Biblia Betta

  4. Deák Mateja

  5. Fejes Olivér

  6. Füsti-Molnár Laura

  7. Füsti-Molnár Milán

  8. Hompot Hargita

  9. Ignjatovic Vukasin

  10. Jovanovic Ana

  11. Juhász Benett

  12. Kapic Timur

  13. Kárpáti András Dusán

  14. Kauric Nikola Vazul

  15. Kirs Gergő

  16. Kirs Lotti

 

Nagy csoport

 

  1. Kószó Máté

  2. Kószó Natasa

  3. Krémity Milán

  4. Milencovici Ielena

  5. Milicevic Mia

  6. Nedeljkovic Bogdan

  7. Orcsik Ottó

  8. Ozvald Imre

  9. Padejski Dusán

  10. Padejski  Milán

  11. Palusek Imre

  12. Rak Vladimír

  13. Sehovac József

  14. Smajic Elvir Milo

  15. Veszelinov Nenad

  16. Vojnic-Hajduk Alex

 

Óvoda - Lórév

 

Biberce

 

  1. Alexov Ilijána

  2. Balogh Bence

  3. Bednanics Zorán

  4. Hegyi Bence

  5. Kocalik Ferenc

  6. Nagy Natasa

  7. Osztoics Miroszláv

  8. Strobán Máté

  9. Uzelman Edina

  10. Veres Noémi Anikó

  11. Villányi Mia

 

Mica maca

 

  1. Dózsa Kornél

  2. Hiesz András Péter

  3. Kassanin Szofia

  4. Nagy Luca

  5. Radivoj Mila

  6. Surányi Nikolasz

  7. Szántó Hunor Dávid

  8. Varga Abigél Mária

  9. Vejmola Mirko

  10. Alexov Miljana

  11. Hörömpöli- Miatovics Bojana

  12. Nagy Elizabet Margit

  13. Radivoj Bojana

  14. Radnics Péter

  15. Villányi Hanga

 

Óvoda – Deszk

 

Napraforgó csoport

 

  1. Adamov Katarina

  2. Brczán Vladimír

  3. Fekete Jázmin

  4. Friedman Léna

  5. Goda Kristóf

  6. Goda Patrik

  7. Kelemen Benett Bence

  8. Daróczi Panka

  9. Dongi Olivér

  10. Gere István

  11. Hízó Viktória Evelin

  12. Ilia Nikola

  13. Kanász-Nagy Noel

  14. Kiss Jázmin Szófia

  15. Kiss Marcell

  16. Kökény Szofia

  17. Nógrádi Bella

  18. Rozsnyai János

  19. Rozsnyai Tamás

  20. Simon Bálint Attila

  21. Suba Szonja

  22. Szoboszlai Szofia Melinda

  23. Teszáry Félix

 

Süni csoport

  1. Aracsi Péter Tamás

  2. Auth Zsombor

  3. Boldog Júlia Boróka

  4. Canjavec Lujza

  5. Csikota Leó

  6. Deim Szonja

  7. Gombkötő Ede

  8. Német Erik Zsolt

  9. Seres Domos

  10. Sévity Szinisa

  11. Sztán Barnabás

  12. Tácsi Nikolasz Attila

  13. Tálas Máté

  14. Lázity Lillian Brigitta

  15. Lövétei Arnold

  16. Lövétei Roland

  17. Megyeri Violetta Anna

  18. Mellár István

  19. Pranger Alexander

  20. Rozsnyai Bálint

  21. Szabadai Hedvig

  22. Szalóki Máté

 

 

 

Iskola - Szeged

 

1. osztály

  1. Kauric Nikola Vazul

  2. Lábodi Bottyán

  3. Putnik-Mayar Mirkó

  4. Tóth Fanni

 

2. osztály

  1. Covic Emma

  2. Csobán Kolos

  3. Csobán Rókus

  4. Király Lázár

  5. Krémity Márk

  6. Niksic Ana

 

3. osztály

  1. Bakos Liliána

  2. Csonka-Biblia Bella

  3. Daru Milán

  4. Ignjatovic Miona

  5. Szabó Réka

  6. Szél Erik

 

4. osztály

  1. Deák Iva

  2. Futó Zsófi

  3. Hompot Bulcsú

  4. Jovanovic Matija

  5. Kárpáti Zoltán Iván

  6. Kocsis-Varga Dániel

  7. Micic Anasztaszija

  8. Rádity Teodor

  9. Roczkov Márton András

  10. Sarnjai Fédra

 

 

Iskola – Lórév

 

1. osztály

  1. Alexov Jován

  2. Belusic Darko Bátor

  3. Cserna Fülöp

  4. Gyuricza Bianka

  5. Hiesz Nándor Endre

  6. Hörömpöli-Miatovics Bojáná

  7. Kis Dusica

  8. Kovács-Jakab Olívia

  9. Malaczkó Eszter

  10. Pável Réka

  11. Vadász Máté

  12. Varga Zakariás Botond

  13. Veres Olivér

 

2. osztály

  1. Bednanics Maja

  2. Hegyi Péter

  3. Hiesz György Márton

  4. Hiesz Johanna Flóra

  5. Kis Dalibor

  6. Kókai Nóra

  7. Kolter-Miatovics Dámír

  8. Lajter Lyubomir

  9. Szántó Alíz Éva

  10. Vászin Jaszmina

  11. Vejmola Mila

 

3. osztály

  1. Cserna Mira

  2. Radnics Júlia

  3. Viski Bálint

 

4. osztály

  1. Budai Bori Kata

  2. Karagits Dárko

  3. Nagy Bence

  4. Papp-Gábor Hanga Melinda

  5. Vászin Zorica

  6. Vejmola Lana

Iskola – Deszk

 

1. osztály

 

  1. Babó Gréta Flóra

  2. Canjavec Bora

  3. Csikota Zénó János

  4. Mellár Stefánia Anna

  5. Német Csenge

  6. Papp Dorka

  7. Rozsnyai Levente

  8. Szabó Zselyke

  9. Szalóki Anna

  10. Szécsi Rebeka

  11. Szepesi Anna

  12. Teberán Anna

 

 

2. osztály

 

  1. Albert-Huszár Bori

  2. Auth Botond

  3. Baranyi Gréta

  4. Dévits Lilla

  5. Friedmann Milá

  6. Goda Leila

  7. Lehota Dávid

  8. Mellár Adrienn

  9. Széll Borbála Ágnes

  10. Szepesi Nóra

  11. Tálas Flóra

 

 

3. osztály

 

  1. Brczán Nemányá

  2. Brczán Szává

  3. Friedmann Ruven

  4. Mellár Kornélia Anna

 

 

4. osztály

 

  1. Dévits Márk

  2. Gyorgyev Nikolá

  3. Janko Viktor István

Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

1074 Budapest, Rózsák tere 6-7
tel: +36-1351-6550 fax: +36-1351-6554
e-mail: kontakt@nikola-tesla.hu

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus

© 2016 Nikola Tesla Budapest