НИКОЛА ТЕСЛА

Српско забавиште, основна школа, гимназија и колегијум

Педагози

Име  -  занимање

  1. ​ Александрић Ремели Марина - наставник, предмети математика и информатика

  2.  Алексов Дијана - педагог предшколске наставе 

  3.  Апати Дошен Драгана - професор, предмет биологија

  4.  Апјокне Мештер Андреа - професор, предмети српски језик и књижевност, енглески језик

  5.  Барта Емеке - професор, предмет српски језик и књижевност

  6.  Бекић Дујмов Кристина - заменик директора, професор, предмет српски језик и књижевност

  7.  Белајски Невенка - професор, предмет енглески језик

  8.  Бицок Тимеа - дефектолог

  9.  Богићевић Невена - наставник, предмет српски језик и књижевност

  10.  Брусњаи Грација - школски психолог

  11.  Бунчић Веселин - наставник, корективна физичка култура

  12.  Вајда Емеше - професор, предмет ликовна култура

  13.  Васић Драгана - професор, предмет математика и информатика

  14.  Вејмола Рац-Петин Весна - професор, предмети српски језик и књижевност, мађарски језик и књижевност

  15.  Вељковић Александра - педагог предшколске наставе

  16.  Вереб Крисита - педагог предшколске наставе

  17.  Виријевић Снежана - професор, предмет хемија

  18.  Вујаковић-Весић Катарина - учитељица у дневном боравку

  19.  Вукадиновић Иван - педагог-васпитач у дому

  20.  Вукајловић Милева - професор, предмет хемија

  21.  Вуковић Накић Анита - заменик директора, наставник, предмет мађарски језик и књижевност

  22.  Гајарски Тијана - педагог предшколске наставе

  23.  Галић Радивој - професор, предмет српски језик и књижевност

  24.  Гажић Марко - заменик директора, педагог предшколске наставе

  25.  Гачић-Анђелић Оливера - професор, предмет енглески језик

  26.  Георгијевић Љубинка - професор, предмет српски језик и књижевност

  27.  Данко Изабела - професор, предмет српски језик и књижевност

  28.  Девин Дијана - педагог предшколске наставе

  29.  Дороги-Вечић Јована - професор, предмет историја и мађарски језик и књижевност

  30.  Дошић Снежана - заменик директора, учитељица

  31.  Дујмов Драгомир - професор, предмет српски језик и књижевност

  32.  Дујмов Милан - професор, предмет историја

  33.  Дукић-Стантић Наталија - педагог предшколске наставе

  34.  Ђере Агнеш - учитељица у дневном боравку

  35.  Ђерђ Гордана - педагог-васпитач у колегијуму

  36.  Ђихор Габриела - педагог предшколске наставе

  37.  Ђукин-Брцан Споменка - заменик директора, педагог предшколске наставе

  38.  Ђурић Милан - професор, предмет ликовна култура

  39.  Енги Кристиан - професор, предмет физика 

  40.  др Емберне Јурковић Зорица - наставник, психопедагог, предмет драмско васпитање

  41.  Живић Зоран - вероучитељ

  42.  Живковић Милица - педагог-васпитач у колегијуму

  43.  Жолнаи-Хасак Анита - професор, предмет хемија

  44.  Зечев Весна - учитељица

  45.  Зорић Душица - заменик директора, учитељица

  46.  Илин Мирјана - учитељица

  47.  Иванов Софија - заменик директора, учитељица

  48.  Јанчикин Јован - педагог–васпитач у колегијуму

  49.  Јанек Елеонора - учитељица у дневном боравку

  50.  Јошић Марта - професор, предмет математика

  51.  Јовановић Анамарија - педагог-васпитач у колегијуму

  52.  Јовановић Дијана - учитељица

  53.  Карагић Горан - педагог–васпитач у колегијуму

  54.  Копуновић Дора - педагог-васпитач у колегијуму

  55.  Котхенц Ерика - професор, предмет српски језик и књижевност 

  56.  Которчевић Јулијана - заменик директора у колегијуму, професор, предмет српски језик и књижевност 

  57.  Которчевић Лазар - професор, предмет географија

  58.  Ковач Мирјана - учитељица

  59.  Ковачев Бранислава - педагог предшколске наставе

  60.  Краусне Вукајловић Мелинда - учитељица

  61.  Кривачевић Вера - педагог предшколске наставе

  62.  Кркељић Митар - професор, српски језик и књижевност

  63.  Крум Ана - педагог предшколске наставе

  64.  Кукурузар Људмила - професор, предмет енглески језик

  65.  Лајтнер-Алексов Милева - учитељица у дневном боравку 

  66.  др Ластић Јованка - директор школе, професор, предмет биологија

  67.  Латас Владимир - професор, предмет физика

  68.  Латас Јасмина - учитељица

  69.  Марић Давид - професор, предмет математика и информатика

  70.  Маринковић Сунчица - педагог-васпитач у дому

  71.  Марков Сушић Ксенија - професор, предмети српски језик и књижевност, мађарски језик и књижевност

  72.  Матаи Енико Марија - професор, предмет мађарски језик и књижевност

  73.  Мазалица Радослава - педагог предшколске наставе

  74.  Меселџија Драгана - педагог–васпитач у колегијуму

  75.  Меселџија Зоран - наставник, предмет информатика

  76.  Месарош Едит Марија - наставник корективне физичке културе

  77.  Милановић Милена - учитељица

  78.  Миленковић Далибор - вероучитељ

  79.  Миленковић Слађана - педагог предшколске наставе

  80.  Миличић Светомир - вероучитељ

  81.  Милосављевић Александар - професор , предмет историја

  82.  Младеновић Дејан - професор, предмет физичка култура

  83.  Младеновић Јулија - професор, предмет математика

  84.  Мудрић Јелена - професор, предмет математика и информатика

  85.  Мунишић Младеновић Оливера - професор, предмет музичка култура

  86.  Нађ Ален - професор, предмет историја

  87.  Нађ Валентина - учитељица у поподневном боравку

  88.  Немет Хелга - професор, предмет географија

  89.  Орос Моника - учитељица у дневном боравку 

  90.  Пандуровић Аница - заменик директора, професор, предмет српски језик и књижевност 

  91.  Пандуровић Драган - педагог-васпитач у дому

  92.  Пауљевић Валентина - педагог предшколске наставе

  93.  Пауновић Наталија - учитељица у дневном боравку

  94.  Пећовски Весна - учитељица у дневном боравку

  95.  Пинтер Весна - педагог-васпитач у дому

  96.  Пронаи Моника - учитељица

  97.  Радовановић Аља - професор, предмет биологија

  98.  Ређеп Јохана - професор, предмет мађарски језик и књижевност

  99.  Ристић Александра - педагог-васпитач у дому

  100.  Ристић Милош - професор, предмет физичка култура

  101.  Ристић Моника - професор, предмет информатика

  102.  Савић Радован - вероучитељ

  103.  Савин Јован - професор, предмет енглески језик

  104.  Салонтаи Хелга - школски психолог

  105.  Седлачек Бабић Весна - професор, предмет географија

  106.  Симић Верица - педагог-васпитач у дому

  107.  Синани Ружа - педагог предшколске наставе

  108.  Сребро Мирослав - педагог-васпитач у колегијуму

  109.  Сребро Сандра - учитељица у дневном боравку

  110.  Станић Милорад - учитељ

  111.  Станчић Виолета - педагог предшколске наставе

  112.  Станков Гордана - професор, предмет математика

  113.  Станојев-Роцков Нора - учитељица

  114.  Такачне Стипанов Александра - професор, предмети српски језик и књижевност, мађарски као нематерњи језик

  115.  Тешић Тамара - учитељица

  116.  Тот Рената - учитељица

  117.  Тереки Атила - професор, предмет мађарски језик и књижевност

  118.  Трагор Мирјана - професор, предмети српски језик и књижевност, енглески језик 

  119.  Фелди Александра - професот, предмет енглески језик

  120.  Фица Александра - учитељица

  121.  Франциа Ида - педагог предшколске наставе

  122.  Черна-Куруц Моника - професор, предмет енглески језик

  123.  Шарњаи Ева - учитељица

  124.  Шимпрага Ивана - педагог предшколске наставе

  125.  Шокчић Ливија - педагог-васпитач у дому

  126.  Шпанберг Олга - учитељица

  127.  Шухајда Анита - професор, предмет ликовна култура

Помоћници у педагошком раду

Име  -  занимање

  1.  Балог Снежана - библиотекар

  2.  Берец Тимеа - секретар у школи

  3.  Береш-Војт Река Беата - неговатељица у забавишту

  4.  Брцан Ева - организатор ваннаставних активности

  5.  Вечић Александра - секретар у забавишту

  6.  Вечић Љиљана - секретар у колегијуму

  7.  Видак Милена - неговатељица у забавишту

  8.  Влахос Корнелија Беатрикс - шеф библиотеке

  9.  Вукмир Јелена - педагошк асистент

  10.  Вуковић Душан - инструктор фолклора

  11.  Геране Ардаи Адриен - неговатељица у забавишту

  12.  Добрић Ана - ноћни дежурни

  13.  Дунаи Перица - инструктор фолклора

  14.  Дудуковић Јована - ноћни дежурни

  15.  Ђелмиш Ангела - ноћни дежурни

  16.  Ђурчан-Гергев Ивана - педагошки надзорник

  17.  Иланковић Филип - ноћни дежурни

  18.  Јанковић Тихомир - педагошки надзорник

  19.  Карагић-Видак Гордана - педагошки асистент

  20.  Кепић Јелена - педагошки надзорник

  21.  Кљајић Миљана - медицинска сестра

  22.  Ковач Данијела - ноћни дежурни

  23.  Ковач Ева Габријела - логопед

  24.  Козан Хелена - неговатељица у забавишту

  25.  Краус Нада - библиотекарски асистент

  26.  Кривокапић Наташа - лаборант

  27.  Милисавић Гордана - неговатељица у забавишту

  28.  Милисавић-Брцан Гордана - педагошки асистент

  29.  Мичић Андреа - секретар у школи

  30.  Нађ Тимеа - инструктор фолклора

  31.  Пандуровић Тања - педагошки асистент

  32.  Пап Габриела Анамарија - неговатељица у забавишту

  33.  Пинтер Саша - педагошки надзорник

  34.  Рац Агнеш - неговатељица у забавишту 

  35.  Сабо Шољмоши Зорица - неговатељица у забавишту

  36.  Симић-Игњатовић Невена - педагошки асистент

  37.  Станисављевић Сања - педагошки асистент

  38.  Станишић Александра - секретар у школи

  39.  Тумбас Александра - систем администратор

  40.  Ћосић Жужана - педагошки асистент

  41.  Уграи-Хам Андреа - неговатељица у забавишту

  42.  Фекете Ирен - неговатељица у забавишту

  43.  Фелди Биљана - ноћни дежурни

  44.  Человски Езике - педагошк асистент

Српско забавиште, основна школа, гимназија и колегијум „Никола Тесла” 

1074 Будимпешта, Трг ружа 6-7
тел: +36-1351-6550 факс: +36-1351-6554
e-mail: kontakt@nikola-tesla.hu

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus

© 2016 Nikola Tesla Budapest