НИКОЛА ТЕСЛА

Српско забавиште, основна школа, гимназија и колегијум

Листа ученика за 2019/2020. школску годину

 

 

Забавиште

 

Млађа група - Гажић Марко, Станчић Виолета (Рац – Кајтар Агнеш)

  1. Анђелић Душан

  2. Балог Пана

  3. Богичевић Ђорђе

  4. Бојовић Миа

  5. Борош-Короши Тамаш

  6. Ешибе Александар

  7. Гантер Вид

  8. Гажић Дејан

  9. Хорват Миклош Барна

  10. Мишић Ангела

  11. Постобањи Калман Борис

  12. Прлаиновић Богдан

  13. Шепшеи Иштван Гергеј

  14. Шпеиер Миа

  15. Таталовић Стефано

  16. Тот Зенте

Средња група - Тричковић Катарина,  Пауљевић Валентина  (Шојмоши – Сабо Зорица)

  1. Алексов Јелена

  2. Ђорђијевски Филип

  3. Фекете Лиза Хана

  4. Гал Криштоф 

  5. Галић Небојша

  6. Николић Мила

  7. Николић Катарина

  8. Орова Левенте

  9. Пауљевић Младен 

  10. Петковић Вигор 

  11. Почуча Татјана 

  12. Пор Бенедек Лајош

  13. Прлаиновић Ђурђа

  14. Радовановић Ева

  15. Сабо Марко Милан

  16. Скендерлија Марко

  17. Витановић Марко Елек

  18. Вујић Невена

Старија група - Кривачевић Вера, Шимпрага Ивана (Милисавић Гордана)

  1. Абдијевић Теона

  2. Бадонич Мила

  3. Баронек Игор Александер

  4. Басарић Ана

  5. Бенефи Марко

  6. Богићевић Андрија

  7. Карлајл Адам

  8. Чоловић Нола

  9. Добрић Стефан 

  10. Драгојловић Симеона

  11. Гажић Душан 

  12. Хеберлинг Хана

  13. Маркез Матија

  14. Мишић Оливер 

  15. Орова Ченге

  16. Розмиш Роланд Михаљ

  17. Станковић Тара

  18. Сеник Доминик 

  19. Тот Маћаш 

Основна школа

1. разред - Ковач Мирјана

  1. Борош - Короши Жофи Рита

  2. Божовић Теодора

  3. Будаи Софиа

  4. Ђорђијевски Марија

  5. Фекете Миа Корина

  6. Јовановић Софија

  7. Јут Матеја

  8. Кљајић Вук

  9. Маринков Никола

  10. Надхази Драган

  11. Нађ Камила Лена

  12. Ненадић Алекса

  13. Мудрић Милош

  14. Радисављевић Лена

  15. Радовановић Ангелина

  16. Стурановић Ива

  17. Темешвари Балинт

  18. Терењи Тамаш

  19. Вигњетић Андреа

  20. Виславски Дамјан

  21. Вујаковић Константин

2. разред - Јасмина Латас (Весна Пећовски)

  1. Бенкович Мариан Бену

  2. Борош - Короши Гергеј

  3. Бошњак Мила

  4. Брети Леонардо

  5. Добрић Огњен

  6. Драгојловић Даница

  7. Ајнвахтер Ирис

  8. Камбер Максим

  9. Мишић Лазар

  10. Нађ Зорка

  11. Никић Матија

  12. Пајванчић Исидора

  13. Пушкаш Марко

  14. Рац Кајтар Шома

  15. Шаги Лорина

  16. Шепшеи Каталин Шара

  17. Сабо Рацз Емил

3. разред - Весна Чаплар (Елеонора Сабо Рац)

  1. Апјок Петер

  2. Башович Ајша

  3. Бенефи Урош

  4. Чоловић Лана

  5. Чукић Маша

  6. Хорњак Петер Алекс

  7. Јовановић Нина

  8. Киш Давид

  9. Косновски Петер

  10. Милованчевић Анђела

  11. Орова Лила

  12. Поздер Наталија

  13. Радисављевић Антон

  14. Радисављевић Паул

  15. Смилјанић Теона

  16. Терењи Дора

  17. Вагволђи Изабела

  18. Виславски Урош

  19. Вукмир Елена

4. разред - Каталин Вујаковић Весић (Моника Орос Дујмов)

  1. Алексић Магдалена

  2. Бајор Емеше Кинга

  3. Блечић Филип Фредрих

  4. Грабаревић Мартин

  5. Грунчић Барнабаш

  6. Камбер Теодора

  7. Крајнак Силвоза Јован Оливер

  8. Марјановић Никола

  9. Монторо Марјановић Филип

  10. Пајванчић Дамјан

  11. Шепшеи Зофиа Јулиана

  12. Симоновић Стефан

  13. Ташкова Ива

  14. Темешвари Хана

  15. Васиљевић Андреј

  16. Васиљевић Леа

5. разред - Апати Дошен Драгана

  1. Агатич Дејан

  2. Андрес Тамаш Рудолф

  3. Бабић Франка

  4. Балажевић Андреј

  5. Карлајл Дарко Карабасил

  6. Драгојловић Милеса

  7. Хенинг Јелена

  8. Иланковић Теодора

  9. Иванов Ангелос

  10. Живић Теодора

  11. Кемењ-Савовић Милан

  12. Кемењ-Савовић Нина

  13. Крстић Алексија

  14. Мектеровић Мелентије

  15. Мектеровић Вид

  16. Миљевић Богдан

  17. Миљевић Мила

  18. Мудрић Марко

  19. Нађ Виола Тамара

  20. Недељковић Марко

  21. Остоић Стефан

  22. Пантелић Сара

  23. Смиљанић Стефан

  24. Сремчевић Зора

  25. Толнаи-Тот Винце

  26. Вуковић Сања

  27. Вуковић Радмила

6. разред - Драгана Васић

  1. Алексић Вукашин

  2. Апјок Лаура

  3. Богдан Ненад

  4. Будаи Ема Марија

  5. Дахан Сара

  6. Ђене Ченге

  7. Хорват Мира Елеонора

  8. Јакшић Милош

  9. Маркез Богдан

  10. Маровић Иво

  11. Недељковић Немања

  12. Никић Ина

  13. Опачић Милан Ласло

  14. Поздер Мила

  15. Почуча Теодора

  16. Радовановић Марта

  17. Штурановић Миа

  18. Семлер Крина Флора

  19. Собослаи Филип

7. разред - Енико Матај 

  1. Анђелић Урош

  2. Антонијевић Александар

  3. Бенковић Еден Зено

  4. Карлајл Софиа

  5. Чукић Лана

  6. Чанић Маћаш

  7. Чобан Мирко

  8. Јакшић Мира

  9. Конц Тамаш

  10. Марковић Дејан

  11. Маровић Ирина

  12. Миладинов Ана

  13. Миловановић Милош

  14. Рац-Кајтар Иринго

  15. Симоновић Сара

  16. Сабо Рацз Алберт

  17. Васиљевић Тиса

 

8. разред - Оливера Мунишић Младеновић

  1. Басарић Сара

  2. Богдан Никола

  3. Бугарчић Ђорђе

  4. Феке Балинт Ласло

  5. Грунчић Милан

  6. Ђурић Лазар

  7. Иванов Ангелики

  8. Јунгић Давид

  9. Костић Лука

  10. Лајко Петер

  11. Марковић Александер

  12. Монторо Марјановић Стефан

  13. Николић Анастасија

  14. Остојић Сара

  15. Сабо Рацз Максим

  16. Семлер Богдан Залан

  17. Ташић Дејан

  18. Трифуновић Милош

  19. Варга Богларка Река

  20. Велиу Аделина

  21. Вркић Реља

Гимназија

​​

9/а. разред - Ален Нађ

  1. Барна Ања

  2. Бите Маја

  3. Чобан Даринка

  4. Ендреди Викториа

  5. Фелди Милан

  6. Герег Хана

  7. Карачоњи Катарина

  8. Косновски Сузана

  9. Лазић Ксенија

  10. Мишљеновић Бојан

  11. Шајо Жомбор Золтан

  12. Шокчић Николина

  13. Сабо Пал

  14. Тапишка Михајло

  15. Ћосић Бранка

  16. Видовић Бојан

  17. Зебардаст Нађар Долорес

  18. Зекановић Страхиња

  19. Перјеши Марко

9/б. разред - Моника Бекчић

  1. Буквић Анастасија

  2. Дракулић Димитрије

  3. Дулић Ема

  4. Гарабандић Катарина

  5. Илић Милица

  6. Јовановић Миа

  7. Ковачевић Коста

  8. Крцић Сенка

  9. Марковић Јана

  10. Миљковић Урош

  11. Мрдаљ Вељко

  12. Николетић Милана

  13. Радиновић Тара

  14. Рађеновић Петар

  15. Радулашки Јана

  16. Реџовић Лука

  17. Росић Алекса

  18. Шаботић Дамир

  19. Симић Петар

  20. Стојковић Лука

  21. Тасић Божидар

  22. Тегелтија Александра

  23. Тилгер Лазар

  24. Томић Наталија

  25. Тршић Алекса

  26. Васић Давид

  27. Васић Јана

  28. Вујовић Милош

  29. Вуксановић Максим

  30. Зечак Борис

  31. Живојновић Јасна

  32. Живковић Ивона

9/ц. разред - Кристина Бекић

  1. Алексић Филип

  2. Баршоњ Денис

  3. Бјелица Уна

  4. Благојевић Матеја

  5. Брадић Вук

  6. Чоловић Јана

  7. Цветановић Ивона

  8. Дукић Луна

  9. Дулаћ Лука

  10. Грговски Софија

  11. Јаковљевић Катарина

  12. Јаковљевић Уна

  13. Јеремић Марија

  14. Јоцић Миљана

  15. Јосић Дуња

  16. Јовић Стеван

  17. Капичић Марија

  18. Милетић Анђела

  19. Мучај Елдрин

  20. Радин Теодора

  21. Радовић Андреј

  22. Радусиновић Анастасија

  23. Шашљин Страхиња

  24. Симић Бранко

  25. Шкорић Анђела

  26. Станковић Дуња

  27. Стевовић Ива

  28. Торбица Јован

  29. Вујовић Љубиша

  30. Зарић Ива

  31. Живуловић Софија

  32. Зуковић Наталија

9. разред језичко припремно одељење - Лазар Которчевић

  1. Ђалић Марко

  2. Киш Тибор

  3. Кнежевић Андреј

  4. Кркелић Лука

  5. Куруцић Ђорђе

  6. Малогајски Тиа

  7. Маровић Петар

  8. Милићевић Никола

  9. Пајванчић Магдалена

  10. Путерер Ален

  11. Ташков Никола

  12. Топаи Иван

  13. Попов Стефанов Камен

10/a. разред - Милан Дујмов

  1. Бахуш Ласло

  2. Балаша Ева

  3. Бата Барнабаш

  4. Бенић Ален

  5. Блечић Марина

  6. Булиговић Рудолф

  7. Чорић Миа

  8. Чолак Марко Амор

  9. Драгин Нела

  10. Џигурски Ангелина

  11. Фирстнер Корина

  12. Гомбкете Анђела

  13. Хајнал Милош

  14. Хегедиш Матија

  15. Хрваћанин Иван

  16. Ибрахим Нађа

  17. Јеленчић Зора

  18. Јокић Марко

  19. Кривокапић Бјанка

  20. Крунић Карина

  21. Лајко Кристина

  22. Малбаша Давид

  23. Мејић Миона

  24. Милошевић Матеа

  25. Пап Тамара

  26. Петровић Јован

  27. Прчић Милена

  28. Тришић Енола

  29. Урач Патрик

  30. Васиљковић Исидора

  31. Вер Милица

  32. Видак Стеван

10/б. разред - Изабела Данко

  1. Андоновић Димитрије

  2. Бањац Данило

  3. Чубриловић Софија

  4. Ђинђић Вукашин

  5. Добрић Миња

  6. Дракулић Владимир

  7. Ђурић Мирјана

  8. Грујић Катарина

  9. Хајцунк Анастација

  10. Јовановић Марија

  11. Ковачев Анастасија

  12. Кркљеш Вукашин

  13. Мострокол Андрија

  14. Радовановић Софија

  15. Ређеновић Матија

  16. Реновица Данка

  17. Реџовић Ања

  18. Секулић Александра

  19. Секулић Јована

  20. Шипчић Лука

  21. Станишић Урош

  22. Стојановић Петра

  23. Тадић Јелена

  24. Тадић Тина

  25. Татић Лена

  26. Терзић Тамара

  27. Вукмир Анђела

10/ц. разред - Ерика Котхенц

  1. Азировић Срна

  2. Балић Љиљана

  3. Бркљач Адријана

  4. Цабо Сергеј

  5. Драговић Коста

  6. Кастратовић Стефан

  7. Марчетић Ана

  8. Маџарац Теодора

  9. Милинковић Никола

  10. Милић Милан

  11. Миловић Татјана

  12. Миодраг Дуња

  13. Николић Нина

  14. Пинтер Барбара

  15. Поповић Сара

  16. Радошевић Огњен

  17. Рајовић Невена

  18. Рашковић Милица

  19. Самоковлија Сара

  20. Секулић Јована

  21. Штулић Марко

  22. Сврдлин Маша

  23. Топић Анђела

  24. Улемек Наташа

  25. Уторник Тара

  26. Велчек Милица

​11/a разред - Милош Ристић

  1. Ачански Дамјан

  2. Ачански Душан

  3. Балажевић Марко

  4. Биро Естер

  5. Божић Мила

  6. Чанић Теодора

  7. Чергић Исидора

  8. Дер Давид

  9. Иваница Јакоб

  10. Јаковљевић Мина

  11. Јунгић Дејан

  12. Кљајић Лара

  13. Копуновић Денис

  14. Круљ Душан

  15. Милисавић Данило

  16. Николић Марија

  17. Планк Марко

  18. Русмир Ана

  19. Сабо Марта

  20. Трицковић Тимотеј

 

11/б разред - Басарић Катарина

  1. Балаж Лука

  2. Бартуловић Нина

  3. Бицок Вељко

  4. Буквић Тара

  5. Цуцић Борислава

  6. Дабовић Обрад

  7. Дамјановић Урош

  8. Деспотовић Невена

  9. Ђокић Вељко

  10. Ђошић Јована

  11. Глигоријевић Тодор

  12. Кошанин Николина

  13. Круљ Вељко

  14. Мандић Лазар

  15. Мандић Теодора

  16. Миљевић Ања

  17. Младежић Исидора

  18. Поповић Ања

  19. Радуловић Лука

  20. Родић Марко

  21. Шијаковић Аница

  22. Шобот Теодора

  23. Стељић Вања

  24. Стоиљковић Јана

11/ц разред - Драгомир Дујмов

  1. Аксентијевић Андреа

  2. Белић Петар

  3. Цветковић Софија

  4. Фризе Драгана

  5. Грбић Ана

  6. Јовановић Марта

  7. Јовић Петар

  8. Југовић Алекса

  9. Кипријановић Ленка

  10. Љубичић Мила

  11. Маловић Тара

  12. Мановски Димитрије

  13. Поповић Александра

  14. Радан Теодора

  15. Радовановић Димитрије

  16. Секицки Урош

  17. Симић Урош

  18. Стојковић Тара

  19. Трифуновић Софија

  20. Вукићевић Милан

  21. Вулетић Ана

  22. Зечак Тамара

  23. Жугић Јована

12/a разред - Андреа Апјок Мештер

  1. Азап Алекса

  2. Бицок Николина

  3. Богешић Ведран

  4. Бркљач Зорица

  5. Фекете Босиљка Ката

  6. Галић Мина

  7. Газдаг Александар

  8. Хенинг Гаврило Буда

  9. Камаси Лара

  10. Киш Ума

  11. Кнежевић Нина

  12. Ковачев Александар

  13. Малушић Ана

  14. Неорчић Иван

  15. Панић Алекса

  16. Планић Анита

  17. Поповић Ана

  18. 3Шарац Тијана

  19. Сабо Рихард

  20. Сево Ана

  21. Варади Габриела

  22. Влајнић Ања

  23. Волошин Јудит

  24. Вркић Миљан

  25. Вуксан Филип

 

12/б разред - Весна Седлачек Бабић

  1. Божић Кристина

  2. Ћећез Сара

  3. Драпић Милош

  4. Илић Анђела

  5. Јанковић Михајло

  6. Марков Сергеј

  7. Михајловић Марта

  8. Младеновић Бојана

  9. Павловић Вања

  10. Перендић Мина

  11. Радусиновић Мила

  12. Росић Данка

  13. Секулић Соња

  14. Симић Матеја

  15. Трнинић Ана

  16. Вујовић Светлана

  17. Вукадинов Ђорђе

  18. Зец Јована

  19. Жугић Тодор

12/ц разред - Светлана Кучера

  1. Ћупић Марко

  2. Добрић Ана

  3. Филиповић Милош

  4. Грковић Марко

  5. Јовановић Софија

  6. Клинцов Анастасија

  7. Ковјанић Љиљана

  8. Кука Угљепа

  9. Магазин Данило

  10. Младеновић Војислав

  11. Мучај Аргјенд

  12. Настић Вања

  13. Плавшић Никола

  14. Попов Миливој

  15. Симић Марија

  16. Шкријељ Исмихана

  17. Смаилбеговић Надија

  18. Спасова Раја Ивова

  19. Станојевић Предраг

  20. Здравковић Ђорђе

Забавиште и основна школа у Ловри

​​

Забавиште

  1. Алексов Јован

  2. Алексов Миљана

  3. Хеис Ђорђ Мартон

  4. Хиес Јохана Флора

  5. Хиес Нандор Ендре

  6. Херемпели Мијатовић Бојана

  7. Киш Душица

  8. Колтер-Мијатовић Дамир

  9. Лејтер Љубомир

  10. Мери Виола

  11. Нађ Елизабет Маргит

  12. Нађ Луца

  13. Радивој Бојана

  14. Шурањи Николас

  15. Варга Абигел Мариа

  16. Вилањи Ханга

 

1. разред

  1. Черна Мира

  2. Киш Далибор

  3. Радинич Јулиа

  4. Вишки Балинт

 

2. разред

  1. Будаи Бори Ката

  2. Карагић Дарко

  3. Нађ Бенце

  4. Пап-Габош Ханга Мелинда

  5. Васин Зорица

  6. Вејмола Лана

 

3. разред

  1. Димитровић Дамјан

 

4. разред

  1. Чипот Тијан

  2. Ковач Иван

  3. Санто Милан

  4. Вашархеји Криштоф

 

Забавиште и основна школа у Десци

​​

Забавиште - млађа група

  1. Алберт Хусар Бори

  2. Бабо Грета Флора

  3. Брцан Владимир

  4. Девич Лила

  5. Фидман Мила

  6. Фидман Лена

  7. Года Криштоф

  8. Года Лејла

  9. Года Патрик

  10. Келемен Бенет Бенце

  11. Лазић Лилијан Бригита

  12. Леветеи Арнолд

  13. Леветеи Роланд

  14. Међери Виолета Ана

  15. Мелар Адријен

  16. Мелар Штефанија Ана

  17. Миленчовић Јелена

  18. Рожњаи Балинт

  19. Сабадаи Хедвиг

  20. Сабо Жејке

 

Забавиште - старија група

  1. Арачи Петер Тамаш

  2. Барањи Грета

  3. Боди Жомбор

  4. Цањавец Бора

  5. Чикота Лео

  6. Чикота Зено Јанош

  7. Денчик Дора Соња

  8. Гомбкете Еде

  9. Лаудис Фружина Дорка

  10. Лехотаи Давид

  11. Немет Ченге

  12. Рожњаи Левенте

  13. Шереш Домош

  14. Шевић Синиша

  15. Сечи Ребека

  16. Сел Борбала Агнеш

  17. Стана Барнабаш

  18. Тачи Николас Атила

  19. Талаш Флора

  20. Теребан Ана

  21. Викор Лили

1. разред

  1. Брцан Немања

  2. Брцан Сава

  3. Фридман Рувен

  4. Мелар Корнелија Ана

2. разред

  1. Девић Марк

  2. Јанко Виктор Иштван

3. разред

  1. Барањи Жомбор Иштван

  2. Кекењ Милан Ерик

  3. Лехотаи Грга

  4. Виктор Мате Шамуел

4. разред

  1. Ђорђев Давор

  2. Јанко Жолт Геза

  3. Стан Хермина

  4. Станојев Богдана

 

Oсновна школа у Сегедину

 

1. разред

  1. Бакош Лилијана

  2. Чонка Библиа Бела 

  3. Дару Милан

  4. Игњатовић Миона

  5. Сабо Река

  6. Сел Ерик

 

2. разред

  1. Деак Ива

  2. Футо Жофи

  3. Хомпот Булчу

  4. Јовановић Матија

  5. Карпати Золтан Иван

  6. Кочиш Варга Данијел

  7. Мицић Анастасија

  8. Радић Теодора

  9. Роцков Мартон Андраш

  10. Шарњаи Федра

Српско забавиште, основна школа, гимназија и колегијум „Никола Тесла” 

1074 Будимпешта, Трг ружа 6-7
тел: +36-1351-6550 факс: +36-1351-6554
e-mail: kontakt@nikola-tesla.hu

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus

© 2016 Nikola Tesla Budapest